Korab Shaqiri sot ka pranuar një dhuratë surprizë! Ja kush ia ka dërguar

Korab Shaqiri sot ka pranuar një dhuratë surprizë! Ja kush ia ka dërguar
Korab Shaqiri sot ka pranuar një dhuratë surprizë! Ja kush ia ka dërguar
Korab Shaqiri sot ka pranuar një dhuratë surprizë! Ja kush ia ka dërguar

Këngëtari Korab Shaqiri e ka pranuar një dhuratë nga një nxënëse.

Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory, shkruan lajmi.net

Në foton e postuar Korabi nuk ka zbuluar se çfarë konkretisht i kanë sjell por ky fakt e ka befasuar dhe bërë të ndihet mirë këngëtarin dhe profesorin e muzikës.

‘Ata u bënë dritë’ ishte projekti i fundit i Korabit në të cilin erdhi në duet me babain e tij, Ilir Shaqirin.

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.us/showbiz/