Lola Haradinaj në superformë, fotografia e fundit e dëshmon këtë

Lola Haradinaj në superformë, fotografia e fundit e dëshmon këtë
Lola Haradinaj në superformë, fotografia e fundit e dëshmon këtë
Lola Haradinaj në superformë, fotografia e fundit e dëshmon këtë

Lola Haradinaj është gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, e cila njihet për sharmin dhe elegancën e saj.

Në çdo paraqitje Lola duket e mrekullueshme. Njëjtë ka ndodhur edhe këtë herë.

Në një fotografi të postuar nga vetë ajo në Instagram, Lola ka treguar këmbët e saj të gjata, të cilat duken seksi nga stërvitjet e shumta që i bën./Indeksonline/

Lexo Revisten Online

Mars, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Merita Merja - Parukierja më e kërkuar shqiptare
Hajni në ballë të oxhakut
Si i dëbuam dhe vramë shqiptarët nga Toplica?
“KD Businnes Development”, ngritë ekonominë e Kosovës

http://kosovarja.us/showbiz/